Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy wznawia zajęcia wokalno-teatralne w reżimie sanitarnym

„W związku z panującą sytuacją w kraju i reżimem sanitarnym proponujemy wznowienie zajęć teatralnych  i wokalnych  na nowych zasadach w celu przestrzegania obowiązujących rozporządzeń, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników zajęć.

Nie ogłaszamy naboru dla nowych zainteresowanych, do czasu zmiany przepisów. Na chwilę obecną zapraszamy jedynie osoby, które w sezonie artystycznym 2019/2020 uczęszczały na zajęcia i jednocześnie prosimy o informację zwrotną czy są Państwo zainteresowani kontynuacją zajęć. Wówczas zostanie przeanalizowana liczebność chętnych i rozplanowane zajęcia. Liczniejsze zespoły zostaną tymczasowo podzielone na mniejsze grupy, tak by możliwe było przestrzeganie wytycznych.

Uprzejmie prosimy o kontakt z instruktorami i poinformowanie o Państwa decyzji: rezygnacji, bądź chęci uczestnictwa w zajęciach. Zainteresowane osoby otrzymają szczegółowe informacje odnośnie rozplanowania pracy na najbliższy czas.

W związku z obowiązującymi przepisami niemożliwym jest jednak wznowienie zajęć tanecznych” – informują na swojej stronie interentowej przedstawiciele MOK Dębica
.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.