Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Młodego chłopaka, który wczoraj utopił się w Wisłoce odnaleźli dopiero nurkowie z Tarnowa. Nie udało się go uratować.

Wczoraj wieczorem w wodach Wisłoki stracił życie młody chłopak. FOT. OSP Kędzierz

Dokładnie o 18.08 do dębickich strażaków dotarła wiadomość, że jeden z trzech wypoczywających nad Wisłoką mężczyzn wszedł na kamień w rzece, pośliznął się i wpadł do wody. Niestety, już nie wypłynął na powierzchnię.

Na miejsce błyskawicznie dotarli strażacy, policja oraz karetka pogotowia. Na rzekę zwodowano łódź. Początkowo zaginionego poszukiwano przy pomocy bosaków, ale nie udało się znaleźć mężczyzny. Dopiero wezwani z Tarnowa nurkowie zaczęli przeszukiwać dno. Mężczyznę odnaleziono na głębokim odcinku rzeki o godzinie 19.33

-Zaraz po wydobyciu podjęto akcję reanimacyjną – relacjonuje mł. brygadier Wiktor Porada. Niestety, nie udało się poszkodowanemu przywrócić funkcji życiowych.

Chłopak, który stracił wczoraj życie w wodach Wisłoki miał 22 lata. Pochodził z gminy Brzostek.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.