Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Do mieszkania w bloku wleciał nietoperz i straszył mieszkańców. Zwierzę schwytali dopiero strażacy

Wczoraj wieczorem do jednego z mieszkań wleciał nietoperz. fot. PIXABAY

Niecodzienną przygodę przeżyli wczoraj mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Konarskiego w Dębicy. Przez otwarte okno wleciał nietoperz i wystraszył mieszkańców. Pomogli dopiero strażacy.

Nietoperze to ssaki aktywne nocą żywiące się owadami łapanymi w locie. Wczoraj okazało się, że żyją również w Dębicy.

Wczoraj jeden z nich wleciał do mieszkania i nie mógł się z niego wydostać. Zwierzę bardzo wystraszyło mieszkańców, którzy na pomoc wezwali strażaków.

-Nietoperz został schwytany i wupuszczony na zewnątrz – relacjonuje tę niecodzienną historię młodszy brygadier Wiktor Porada z PSP Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.