Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Policjanci zatrzymali pijanego 24-letniego mieszkańca Stasiówki

Prawie 2 promile alkoholu miał kierujący fiatem, którego wczoraj do kontroli drogowej zatrzymali policjanci. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 24-letni mieszkaniec Stasiówki odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 23 w Dębicy. Kierujący fiatem pandą popełnił wykroczenie drogowe. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. 

Za kierownicą fiata siedział 24-letni mieszkaniec miejscowości Stasiówka. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,8 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna noc spędził w izbie wytrzeźwień, a jego pojazd trafił na strzeżony parking.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości 24-latek odpowie przed sądem.  

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.