Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pracownik Arkus&Romet Group zakażony koronawirusem


U jednego z pracownika serwisu firmy Arkus&Romet Group w został potwierdzony przypadek zakażenia SARS-Cov-2. Poinformowała o tym w oświadczeniu Katarzyna Szydło, kierownik Działu Administracji i BHP w Arkusie. Cały dział serwisu (łącznie 9 osób) został objęty kwarantanną.

„Od początku pandemii COVID-19 w firmie Arkus & Romet Group zastosowaliśmy wszystkie zalecane środki ochrony dla pracowników oraz gości z zewnątrz do bezwzględnego przestrzegania zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Potwierdzamy, że w dniu dzisiejszym (12.08.2020) został potwierdzony przypadek pracownika serwisu  firmy Arkus& Romet Group o zakażeniu COVID-19.

W związku z tym, zgodnie z obowiązującymi procedurami przekazanymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Dębicy podjęliśmy działania, polegające na objęciu kwarantanną wszystkich pracowników działu serwisu i jest to 9 -ciu pracowników.

Po przeprowadzeniu dezynfekcji i ozonowaniu, od poniedziałku serwis będzie działał tak jak dotychczas, w stałych godzinach pracy serwisu.

Natomiast nie planujemy ograniczenia pracy produkcji ani objęcia kwarantanną całej załogi” – informuje w oświadczeniu Katarzyna Szydło, Kierownik Działu Administracji i BHP .

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.