Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Radni podjęli decyzje w sprawie udzielenia absolutorium i wotum zaufania burmistrzowi Miasta Dębicy za 2019

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej radni podjęli uchwały dotyczące udzielenia wotum zaufania Burmistrzowi Miasta, udzielenia burmistrzowi absolutorium z wykonania budżetu oraz zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2019 rok oraz sprawozdanie z wykonania budżetu za 2019 rok .

Wyniki głosowania o udzielenie Burmistrzowi Miasta wotum zaufania:

za 10
przeciw 11
wstrzymujących się 0

Głosowanie uchwały o udzielenie Burmistrzowi Miasta absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2019 rok

Głosowanie:
za 10
przeciw 11
wstrzymuje się 0

Radni podjęli także uchwałę dotyczącą zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2019 rok oraz sprawozdanie z wykonania budżetu za za 2019 rok

Wyniki głosowania:
za 10
przeciw 0
wstrzymujący się 11

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.