Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

RDN Małopolska: „Uczestniczka Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę zakażona koronawirusem”

Mieszkanka Bobowej, która uczestniczyła w pielgrzymce z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Jak udało nam się ustalić kobieta była członkiem grupy 14, która podróżowała z diecezji tarnowskiej na Jasną Górę. Była to najliczniejsza grupa, która w całości trafiła na kwarantannę.

– Pielęgniarka przed pielgrzymką gdzieś tam chwyciła wirusa, nie wiedziała o tym. Okazało się, że córka, która była z tą panią na pielgrzymce jest zdrowa, a córka, która była w domu jest chora. Zobaczymy co pokażą inne wyniki. Bardzo się cieszę, że ksiądz Krzysztof całą grupę też jakby zmobilizował i zatrzymali się w drodze i zostali w domach i dali świadectwo odpowiedzialności za ludzi, którzy pielgrzymują – wyjaśnia ks. Zbigniew Szostak, dyrektor Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej.

Grupa św. Świerada nie uczestniczyła we wczorajszym (25.08) wejściu 38. PPT na Jasną Górę.

Źródło: RDN Małopolska

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.