Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Miał prawie śmiertelną dawkę alkoholu we krwi – 3,99% promila! I prowadził samochód w centrum miasta!

Niechlubny „rekordzista” minionej doby został zatrzymany w Tarnowie, w środku dnia. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia przyglądając się wynikowi alkomatu. Urządzenia wskazało …3,99 promila

Wczoraj przed godziną 16.00 dyżurny tarnowskiej komendy miejskiej odebrał telefon od osoby, która widząc na głównej arterii miasta- ulicy Krakowskiej poruszającego się „wężykiem” osobowego peugeota postanowiła zareagować

We wskazane przez nią miejsce natychmiast skierowany został patrol młodych policjantów z Komisariatu Tarnów-Zachód. Niestety kiedy mundurowi dotarli na miejsce, po samochodzie nie było już ani śladu. Ale ambitni, młodzi ludzie nie zamierzali łatwo odpuścić i udali się w teren, penetrując okolicę. Opłaciło się, bo na jednej z przyległych ulic odnaleźli poszukiwany samochód. Jak sami podkreślali zaparkowany w niewidocznym na pierwszy rzut oka miejscu, ukryty pod drzewem.

Jako, że w środku nie było zdeterminowana policjantka i jej kolega z patrolu ruszyli w dalsze poszukiwania. Jeżdżąc po okolicy zauważyli w rejonie ulicy Kąpielowej dwóch mężczyzn, z których jeden ledwo trzymał się na nogach. Byli pewni, że mają do czynienia z osobą której poszukują. Nie mylili się, 34-latek miał przy sobie kluczyki do peugeota , a zaskoczony widokiem mundurowych przyznał się do prowadzenia samochodu. Co ciekawe twierdził, że tego dnia nie pił wypił ani kropli alkoholu, za to solidnie poimprezował wcześniej.

Policjanci zbadali go i oniemieli. Tarnowianin „wydmuchał” … niemal 4 promile alkoholu. Stracił prawo jazdy, a teraz odpowie za przestępstwo przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Źródło:Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.