Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Myśleli, że odnaleźli zwłoki dziecka zakopane w lesie…

Oficer dyżurny nadzorujący wczoraj po południu pracę policjantów z Tarnowa odebrał telefon, który mógł zmrozić krew w żyłach i śmiało przyprawić o palpitacje serca. Młodziutki głos w słuchawce poinformował, że na terenie północnych obrzeżach miasta, z zasypanego dołu wystaje fragment dziecięcej ręki.

12-latek, który wybrał się z kolegą na spacer do lasku Lipie. Chłopcy zapuścili się dość daleko i kiedy znajdowali się w środku gęstwiny zauważyli na wpół zasypany dół. Pewnie przeszli by obok niego obojętnie, gdyby nie to, że jak twierdzili wystawały z niego ludzie palce. Na taki widok wystraszeni nie na żarty nastolatkowie zaczęli uciekać.

Będąc przekonani, że mają do czynienia z zakopanymi zwłokami dziecka, zrobili to co tej sytuacji należało. Wykręcili numer alarmowy i o przerażającym znalezisk opowiedzieli policjantowi. Zapewnili przy tym, że pomogą mundurowym i będą czekać na ich przyjazd w umówionym miejscu. I dokładnie z tego miejsca odebrali ich policjanci, którzy po przejęciu takiego zgłoszenia, pojawili się na miejscu w mgnieniu oka.

Razem z chłopcami udali się w stronę, gdzie przed chwilą chłopcy znaleźli część ludzkiej dłoni. Jednak oprócz ślimaków, nic innego tam nie było. Po gruntowym sprawdzeniu całej okolicy okazało się, że chłopcy wzięli popularne w ostatnich latach w Polsce, uciążliwe mięczaki, śliniki luzytańskie za ludzie palce.

A, że w powietrzu unosił się nieprzyjemny zapach padłej w pobliżu sarny, byli święcie przekonani, że odkryli ukryte przez zabójcę zwłoki dziecka.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.