Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region: Tragiczny bilans weekendu na drogach. 40-letni motocyklista zderzył się z Audi, zginął na miejscu.

Motocykl został doszczętnie zniszczony. Fot. Tarnowska Policja

Najtragiczniejszym podczas minionego weekendu w skutkach okazał się sobotni wypadek w miejscowości Bieśnik, gdzie jadący drogą W 975 w kierunku Paleśnicy 40-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Ze wstępnych informacji wynika, że mieszkaniec powiatu nowosądeckiego na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, oddzielony znakiem P4 (podwójna linia ciągła) i zderzył się z jadący tym pasem w kierunku Zakliczyna Audi A4, kierowanym przez 28-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego. Niestety prowadzona na miejscu reanimacja nie przyniosła pozytywnego rezultatu i mężczyzna zmarł.

MIejsce gdzie doszło do wypadku. fot. Tarnowska Policja

Kierowca samochodu doznał urazu ręki, a bez szwanku wyszła z wypadku jadąca z nim 23-letnia pasażerka. Ustalono, że kierujący Audi był trzeźwy. Na wyniki drugiego uczestnika wypadku musimy jeszcze poczekać.

Na miejscu tragedii pracowali policjanci grupy dochodzeniowo-śledczej razem z prokuratorem. Zabrany materiał dowodowy pozwoli ustalić dokładne przyczyny wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnowie, pod nadzorem prokuratury w Brzesku.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.