Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pogórska Wola. Przewrócona łódź zablokowała całą „czwórkę”!

Holowana przez 53-letnią kobietę łódź przewróciła się i zablokowała oba pasy „czwórki”

W sobotę przed godziną 7.30, policjanci ze strażakami zajmowali się rzadko spotykaną kolizją. W Pogórskiej Woli, jadąca citroenem w kierunku Tarnowa i ciągnąca łódź mieszkanka miasta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Isuzu.

W wyniku niedozwolonego manewru samochód wpadł do rowu i dachował, a przewożona przez 54-latkę łódź stanęła na boku i zablokowała oba pasy ruchu.

Szanowni Państwo, kierowcy i piesi – po raz kolejny apelujemy o rozwagę, wyobraźnię i zachowanie ostrożności. Miejcie świadomość, że bezpieczeństwo na drodze w głównej mierze zależy od nas samych.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.