Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Wbił widły w pierś intruzowi, który wszedł na jego posesję.

Mężczyzna ugodzony widłami znajduje się w szpitalu (fot. pixabay)

Nieproszony gość, jak się później okazało będący pod wpływem alkoholu, wtargnął na posesję jednego z mieszkańców Równi w powiecie bieszczadzki i zaczął mu grozić. Ten chwycił za widły i wbił mu je w pierś.

„W dniu dzisiejszym zespół stacjonujący w Ustrzykach Dolnych, zadysponowany został do okolicznej miejscowości. Powodem wezwania było przebicie widłami klatki piersiowej. Z powodu ciężkiego stanu pacjenta, oraz możliwej potrzeby pilnego zabiegu w obrębie klatki piersiowej, do zdarzenia zadysponowano jednocześnie załogę Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które mimo bardzo ciężkich warunków pogodowych (niski poziom chmur i mżawka) podjął misję ratowniczą. Po prawie godzinnej walce o życie w karetce, ustabilizowany pacjent przetransportowany został drogą powietrzną do Centrum Urazowego w Rzeszowie” – czytamy w relacji Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku.

Właściciel posesji został zatrzymany, a ugodzony widłami mężczyzna znajduje się w szpitalu. Sprawę bada prokuratura.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.