Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Wszedł na cudzą posesję i groził jej właścicielowi siekierą

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Majdan Królewski. 32-latek w poniedziałek rano przyszedł na jedną z posesji w Hucie Komorowskiej i zaczął grozić właścicielowi i jego bratu pozbawieniem życia. Mężczyzna powbijał szyby w domu i uciekł. Po chwili wrócił i trzymając w ręku siekierę groził jednemu z mężczyzn. Funkcjonariusze zatrzymali agresora. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że wszyscy mężczyźni w niedzielę wieczorem spożywali razem alkohol. W trakcie spotkania 32-letni mieszkaniec Huty Komorowskiej zaatakował jednego z mężczyzn, ale właścicielowi posesji udało się obezwładnić agresora, który poszedł do domu.

Jak się okazało mężczyzna wrócił następnego dnia rano krzycząc i odgrażając się pozbawieniem życia obu braciom. Powybijał również szyby w oknach. Wtedy pokrzywdzeni powiadomili policję. Mężczyzna oddalił się jednak przed przyjazdem patrolu policji. Kiedy jeden z pokrzywdzonych przebywał na komendzie policji, 32-latek wrócił na posesję gdzie odgrażał się trzymając siekierę drugiemu z braci. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, którzy zatrzymali agresywnego mieszkańca Huty Komorowskiej.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał m.in. zarzuty wypowiadania gróźb karalnych, naruszenia miru domowego i uszkodzenia mienia. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. W sprawie trwają dalsze czynności.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.