Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rozmowy z Ziemią Dębicką -Alik Machmudow, czyli opowieść o człowieku, który z miłości do kobiety został Polakiem

Kilka tygodni temu 53 lata kończył Alik Machmudow, żołnierz Armii Czerwonej, który w czasie gdy rozpadał się związek radziecki pozostał w Polsce, bo zakochał się w pięknej dziewczynie. Posłuchaj rozmowy z Alikiem, którą nagraliśmy w cyklu „Rozmowy z Ziemią Dębicką” w marcu 2018 roku.


Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.