Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Tragiczna śmierć młodego mężczyzny. Utonął w miejscu gdzie obowiązuje zakaz kąpieli.

Policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia, do którego doszło wczoraj w Mielcu. 38-letni mężczyzna wszedł do akwenu i chwilę później zniknął pod wodą. Po kilku minutach został wyciągnięty, jednak mimo reanimacji, zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Wczoraj przed godz. 17, dyżurny mieleckiej policji został powiadomiony o wypadku na kąpielisku przy ul. Kolejowej w Mielcu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego wszedł do wody w części zbiornika, gdzie obowiązywał zakaz kąpieli, a po chwili zniknął pod wodą. Zaalarmowani ratownicy, rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Nieprzytomnego wyciągnęli z wody po kilku minutach.

Natychmiast podjęto jego reanimację. Został karetką pogotowia przewieziony do szpitala, gdzie lekarz stwierdził zgon. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.