Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Starosta Piotr Chęciek: „Nie traktujmy epidemii jako zakończonej lub fikcji wymyślonej przez rządy”

Kolejne przypadki zarażenia koronawirusem w kraju budzą obawy, że do końca pandemii jeszcze daleka droga. Starosta powiatu dębickiego Piotr Chęciek podkreśla, że wciąż należy przestrzegać obostrzeń.

„Ludzie lekceważą zagrożenie nie ubierają masek nawet w sklepach. Dlatego starostwo działa z ograniczeniami i tak będzie działać nadal. Jak napisałem na stronie prosze o rozwagę i rozsądek i nie traktowanie epidemii jako zakończonej albo fikcji wymyślonej przez rządy” – mówi Piotr Chęciek.

Dzisiejszy dzień jest kolejnym gdy w Polsce rośnie ilość zakażonych osób. Niestey, przewidywania, że latem poziom zakażeń zmaleje okazała się nieprawdziwa. Mimo bardzo wysokich temperatur liczba chorych wzrasta z dnia na dzień.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.