Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Prezes KS Dragon Korzeniów Józef Kołodziej: „Nie ma żadnego potwierdzonego zarażenia COVID19 w naszej drużynie”

Prezes Klubu KS Dragon Korzeniów Józef Kołodziej nie potwierdza, aby którykolwiek z zawodników klubu był zarażony koronawirusem.

„Jeden z zawodników był w miejscu, gdzie wystąpił wirus. Nie ma żadnego potwierdzonego przypadku, a w kwarantannie nie jest cała drużyna, tylko chwilowo kilka osób.

Zawodnik nie jest zarażony, lecz w kwestii bezpieczeństwa woleliśmy odwołać spotkanie, dbając o zdrowie swoje i naszych rywali.

Piłkarz ma się bardzo dobrze, jednak sytuacja zmusiła nas do podjęcia takich kroków” – napisał w wiadomości do naszego portalu prezes KS Dragon Korzeniów Józef Kołodziej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.