Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Tragedia na Wisłoce. Utonął młody mężczyzna

„09.08.2020 o godzinie 18:30 zastęp z naszej jednostki zostaje zadysponowany do Dębicy na ul. Starzyńskiego, do tonącego mężczyzny w rzece Wisłoka. Pomimo podjętych działań, wydobyciu mężczyzny z wody
i reanimacji, jego życia nie dało się uratować” – informują druhowie z OSP Dębica Kędzierz.

W działaniach wzięły udział : 1 zastęp OSP Dębica-Kędzierz , 2 zastępy JRG 1 Dębica (GBA,SLRr+łódka) oraz zastęp JRG 2 Tarnów (SRWod)

fot. OSP Dębica – Kędzierz

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.