Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Powiat Dębicki: „Z przykrością informujemy o kolejnym zakażonym koronawirusem w powiecie dębickim”

„Według najnowszej informacji Podkarpackiego Inspektora Sanitarnego dotyczącej sytuacji epidemiologicznej na terenie województwa podkarpackiego, wśród 28 potwierdzonych dziś przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu znalazła się jedna osoba z powiatu dębickiego (mężczyzna).

Do chwili obecnej na terenie powiatu dębickiego od początku pandemii wykryto 14 zakażeń koronawirusem, z czego 10 osób wyzdrowiało, nikt nie zmarł.” – informuje wpis na FB Powiatu Dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.