Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uwaga! Dziś poziom zagrożenia upałem w powiecie dębickim – POMARAŃCZOWY!

Dziś będzie bardzo gorąco. W powiecie dębickim poziom zagrożenia prognozuje się jako pomarańczowy. Wyższy jest tylko czerwony.

Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 31°C, lokalnie do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C.

Jeśli nie musicie wychodzić dziś z domów w godzinach popołudniowych, to zostańcie w nich. Pijcie dużo płynów. Uważajcie na osoby starsze, zwłaszcza te, które mają kłopoty układem krążenia. Upały potrwają jeszcze kilka dni.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.