Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uwaga! Koronawirus u Franciszkanów w Jaśle. Sanepid prosi o kontakt osoby uczestniczące w nabożeństwach i przyjmujące komunię

KOMUNIKAT

Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jaśle z dnia 08.08.2020

W związku  z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem  COVID-19 w Klasztorze Franciszkanów  w Jaśle  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny zwraca się do osób,  które przyjmowały Komunię św. podczas  Mszy odprawianych w :

   –  poniedziałek 03. 08.2020  o  godz. 14:00   (pogrzeb)

   –  poniedziałek 03.08.2020  o  godz. 18:00

   – wtorek 04.08.2020  o godz. 6:30   

o kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Jaśle pod  numerami telefonów:

alarmowy   500 544 035  oraz  (13) 446 30 08 w godz. od  7:30 do 15:00

                                                                                                                                         Podpisał:

Państwowy Powiatowy         

Inspektor Sanitarny w Jaśle                                                                                      mgr inż. Zbigniew Paja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.