Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Gminie Żyraków blisko połowa zgonów spowodowana jest chorobami układu krążenia

” W 2016 roku 47,2% zgonów w gminie Żyraków spowodowanych było chorobami układu krążenia, przyczyną 28,1% zgonów w gminie Żyraków były nowotwory, a 3,4% zgonów spowodowanych było chorobami układu oddechowego.

Na 1000 ludności gminy Żyraków przypada 8,66 zgonów. Jest to nieznacznie mniej od wartości średniej dla województwa podkarpackiego oraz znacznie mniej od wartości średniej dla kraju.” – wynika z PROGRAMu OCHRONY ŚRODOWISKA dla GMINY ŻYRAKÓW na lata 2017-2021, z perspektywą do roku 2025.

Dokument dostępny jest na stronie internetowej gminy pod adresem pod linkiem https://www.gminazyrakow.pl/download/pos_Zyrakow.pdf

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.