Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Pustkowie motocyklem jechał z prędkością 124 km/h.

Kierowca bmw oraz motocyklista przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Mężczyźni stracili prawa jazdy. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj w Pustkowie, dwóch kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Jednym z nich był 35-letni mieszkaniec Jeleniej Góry, który kierując bmw, jadąc ulicami Pustkowa, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 64 km/h.

Rekordzistą tego dnia był 28-letni mieszkaniec Zręcin. Mężczyzna w Pustkowie motocyklem yamaha jechał z prędkością 124 km/h. Kierującym zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania na 3 miesiące.

Przypominamy kierowcom, że gdy przekroczą dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, to oprócz mandatu i punktów karnych, spotka ich jeszcze jedna kara. Ich prawo jazdy, decyzją administracyjną wydaną przez właściwego starostę, zostanie zatrzymane na 3 miesiące.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.