Nietrzeźwy kierujący wjechał w drzewo

Dębiccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Starej Jastrząbce, gdzie nietrzeźwy kierowca volkswagena doprowadził do kolizji drogowej. Mężczyzna nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

.

Wczoraj przed godz. 20, dyżurny dębickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stara Jastrząbka. Przebieg zdarzenia wyjaśniali skierowani na miejsce policjanci z dębickiego wydziału ruchu drogowego. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn.

Pierwszy z nich to 56-letni mieszkaniec Starej Jastrząbki, drugi to 28-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Kierujący pojazdem stracił panowanie nad samochodem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń w zdarzeniu.

Policjanci będą ustalać, który z nich kierował osobówką, gdyż obaj mężczyźni przyznają się do kierowania pojazdem. Badanie alkomatem wykazało, że obaj byli pod wpływem alkoholu.

Starszy z nich miał 2,1 promila alkoholu w organizmie, natomiast młodszy ponad 3 promile. Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy oraz pojazd którym podróżowali mężczyźni. Mieszkańcy Starej Jastrząbki noc spędzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani. 

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.