Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wystawa: Anna Pazdalska – rzeźba, malarstwo, rysunek

Galeria Sztuki MOK zaprasza na wystawę: Anna Pazdalska – rzeźba, malarstwo, rysunek. Prace można oglądać do końca wakacji, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00, w sobotę w godzinach 10.00-14.00.

Anna  Pazdalska  –  absolwentka Wydziału Rzeźby Akademii  Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w pracowni prof. Mariana Koniecznego. Członek ZPAP, TPSP Kraków, PSSM Częstochowa.
Zrealizowała pomnik Wincentego Witosa w Rakszawie. Brała udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Ostatnie wystawy indywidualne: Galeria Na Styku MOKSiR Chrzanów, Galeria Vauxhall Krzeszowice, Pałac Sztuki Kraków, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu Miasteczko Galicyjskie, Galeria Elektrownia Czeladź, Szklana Galeria Zator, Galeria Pryzmat Kraków. Ostatnie wystawy zbiorowe: wystawy medalierskie Kraków, Legnica, Krzeszów, Częstochowa. Inne: Krakowskie Spotkania Artystyczne, Salon Bożonarodzeniowy Pałac Sztuki Kraków, Barcelona 2017 r. i 2018 r., Paryż 2019 r.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.