Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

XX Dożynki Województwa Podkarpackiego odbędą się w Zawadzie

XX Dożynki Województwa Podkarpackiego rozpocznie Msza Święta przed cudownym obrazem Matki Bożej Zawadzkiej, który w 2020 roku obchodzi  setną rocznicę koronacji.

Uroczysta Msza zostanie odprawiona o godz. 11.00 przed Sanktuarium, po jej zakończeniu odbędzie się prezentacja grup dożynkowych.

Szczegółowy program obchodów  Uroczystości 100-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej w Zawadzie oraz XX Dożynek Województwa Podkarpackiego znajdziecie Państwo na plakacie powyżej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.