Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zakażona kolejna osoba z powiatu dębickiego

Komunikat Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczący sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego:

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 33 osoby, 2703 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 517 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowane są 104 osoby.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1535 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 846 osób wyzdrowiało. Odnotowano 68 zgonów.

Z przykrością informujemy, że w dniu 6 sierpnia br. w CM Szpital w Łańcucie zmarła pacjentka (mieszkanka powiatu przemyskiego).
Wyzdrowiało kolejne 18 osób. Wszyscy to mieszkańcy powiatu jarosławskiego.’

Nowe 35 potwierdzonych przypadków to:

• 6 osób-miasto Przemyśl (cztery kobiety i dwóch mężczyzn),
• 6 osób-powiat mielecki ( cztery kobiety i dwóch mężczyzn),
• 5 osób-powiat przemyski (trzy kobiety i dwóch mężczyzna),
• 4 osoby-powiat jarosławski (trzy kobiety i mężczyzna),
• 4 osoby-powiat lubaczowski (dwie kobiety i dwóch mężczyzn),
• 4 osoby-powiat stalowowolski (dwie kobiety i dwóch mężczyzn),
• 2 osoby-powiat brzozowski (dwóch mężczyzn),
1 osoba-powiat dębicki (mężczyzna),
• 1 osoba-powiat jasielski (kobieta),
• 1 osoba-powiat łańcucki (kobieta),
• 1 osoba-miasto Rzeszów (mężczyzna).

Czytaj także :

809 zakażeń koronawirusem w Polsce, 35 na Podkarpaciu

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.