Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dachowanie samochodu na autostradzie A4 na wysokości zjazdu Dębica Zachód

Dzisiaj po godz. 14.30 doszło do dachowania samochodu osobowego na autostradzie A4 530 km na wysokości zjazdu Dębica Zachód.

„W tym wydarzeniu brał udział jeden samochód osobowy którym podróżowało 2 osoby dorosłe oraz dziecko. Wszystkim udało się opuścić pojazd o własnych siłach, z małymi potłuczeniami” – informują na swoim profilu na FB strażacy z OSP Żyraków.

Wskutek zdarzenia przez blisko 2 godziny zablokowane były oba pasy. W tym czasie ruch w kierunku Rzeszowa odbywał się pasem awaryjnym.

Fot. OSP Żyraków

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.