Latoszyn Zdrój: Tłumy kuracjuszy i brak miejsc na parkingu

W pierwszym dniu po oficjalnym otwarciu Parku Zdrojowego w Latoszynie Zdroju miejsce to przeżywa oblężenie. Piękna pogoda sprawiła, że tłumy ludzi w niedzielne popołudnie wybrały się do nowo otwartego Parku Zdrojowego.

Przeczytaj także :
Latoszyn Zdrój. Pijalnia wód, tężnie solankowe i amfiteatr uroczyście oddane do użytku. Nasza Mała Ojczyzna Ziemia Dębicka zyskała swoistą perłę w koronie!

Dziś mija rok od uruchomienia basenu leczniczego w Latoszynie Zdroju

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.