Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Inscenizacja szarży polskiej kawalerii w wojnie polsko – bolszewickiej

W setną rocznicę wiktorii 1920 oraz w stulecie reaktywacji 5. Pułku Strzelców Konnych na dębickim Rynku oraz na wałach nad Wisłoką odbędzie się Inscenizacja szarży polskiej kawalerii w wojnie polsko – bolszewickiej.

Program wydarzenia:

Termin: 26 września 2020 (sobota)
[ Rynek w Dębicy – godz. 14:00 ]
Zbiórka pododdziałów konnych | Złożenie kwiatów | Przemarsz

[ Wały nad Wisłoką / al. Jana Pawła II – godz. 15:00 ]
Kadryl kawaleryjski | Pokazy władania lancą | Dioramy historyczne i militarne | Inscenizacja szarży kawalerii w wojnie polsko-bolszewickiej

Organizatorzy: Stowarzyszenie Kawalerii Konnej im. 5. Pułku Strzelców Konnych, Miasto Dębica, Światowy Związek Żołnierzy AK Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych AK w Dębicy.

Partnerzy: Zakłady Mechaniczne w Tarnowie, 33. Batalion Lekkiej Piechoty OT, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, Stowarzyszenie Prawda i Pamięć.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.