Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Fundacja Śnieżki z rekordowym wsparciem z 1 % podatku

W tym roku, w ramach 1% podatku, zebraliśmy najwyższą w historii Fundacji kwotę – aż 558 456,87 zł. Dzięki wielkiemu sercu Darczyńców możemy dalej nieść pomoc osobom potrzebującym oraz wspierać edukację dzieci i młodzieży.

„Dzięki Państwa hojności, podczas tegorocznej zbiórki w ramach 1% podatku, Fundacja Śnieżki Twoja Szansa zebrała rekordową w swojej historii kwotę 558 456,87 zł. To aż o 149 050,58 zł więcej niż w 2019 roku. Z całego serca dziękujemy za zaufanie i obdarowanie nas szansą kontynuowania misji wspierania naszych Podopiecznych.

Zebrane pieniądze umożliwią nam dalsze wspieranie edukacji dzieci i młodzieży oraz pomoc osobom przewlekle chorym i niepełnosprawnym poprzez dofinansowanie kosztów ich leczenia oraz rehabilitacji czy terapii ratujących życie. To dzięki Państwa życzliwości w oczach naszych podopiecznych, na co dzień zmagających się z wieloma przeciwnościami losu, pojawia się iskierka nadziei. Dawanie wiary w możliwość powrotu do zdrowia i sprawności oraz przynoszenie ulgi w cierpieniu to dla nas absolutny priorytet” – informują w komunikacie przedstawiciele fundacji.

Funkcjonujemy na Podkarpaciu, w dobrze znanym, lokalnym środowisku, przez co z osobami objętymi naszą pomocą łączy nas szczególna więź. Aktualnie grono naszych podopiecznych liczy kilkadziesiąt osób, a wiele z nich jest pod naszą opieką od lat – mówi Anna Mikrut, prezes Fundacji Śnieżki Twoja Szansa.

Środki od Darczyńców planujemy wykorzystać również w drugim filarze naszej działalności – edukacji. W ramach autorskich projektów od lat uczymy dzieci jak rozsądnie zarządzać finansami („Mały Świat Dużego Pieniądza”), a także wspieramy finansowo uzdolnioną młodzież („Grant na szansę”).

Dotychczas dzięki środkom przekazanym przez naszych Darczyńców w ramach 1% podatku mogliśmy wesprzeć kilkaset osób fizycznych, instytucji i organizacji. To wszystko nie byłoby możliwe bez Państwa hojności i wsparcia.

Dziękujemy raz jeszcze w imieniu swoim oraz naszych Podopiecznych!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.