Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Szedł ulicą i ugodził nożem dwa psy

Do 3 lat więzienia grozi 40-latkowi z Lubartowa, który wczoraj w godzinach popołudniowych ugodził nożem dwa psy, które znajdowały się na jednej z posesji. Chwilę wcześniej trzymając nóż szedł ulicami Lubartowa. Mężczyzna jest znany policjantom z innych interwencji. Został zatrzymany i przewieziony do lubartowskiej komendy.

Wczoraj w godzinach popołudniowych do dyżurnego lubartowskiej komendy wpłynęła informacja o mężczyźnie, który trzymając nóż w ręku idzie ulicami Lubartowa. Mężczyzna ten wg. oświadczenia zgłaszającego zachowywał się dziwnie i nerwowo.

Dyżurny natychmiast wysłał w to miejsce patrol prewencji, który zatrzymał 40-latka przy garażach. Po chwili na miejscu pojawił się zgłaszający, który oświadczył, że mężczyzna ten przez płot ugodził nożem dwa psy rasy York. Na miejsce dotarły również właścicielki czworonogów, które natychmiast przewiozły psy do lecznicy.

Podczas interwencji policjanci znaleźli przy mężczyźnie nóż, którym najprawdopodobniej ugodził zwierzaki. Nie są znane przyczyny jego zachowania i agresji wobec psów. 40-latek został zatrzymany i przewieziony do lubartowskiej komendy. Mężczyzna ten był już wcześniej znany policjantom z innych interwencji. Za znęcanie nad zwierzętami grozi mu teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

J.S.

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.