Maria Kolakowska: „Zawsze kochałam pracę w polu bo chleb nie rośnie w fabryce, tylko na ziemi i jest owocem pracy rąk człowieka”

W 2017 roku nagraliśmy kilka filmów z ś.p. Marią Kolakowską przygotowując książkę o jej życiu.  Prezentujemy dziś jedno z nich.
Opowiada w nim o swoim dzieciństwie w Kosowach, czasach wojennych w Brzeźnicy i zwykłych dniach  z jakich składało się jej życie. Rozmowę prowadził Krzysztof Czuchra, redaktor naczelny portalu Ziemia Dębicka.

Film można obejrzeć TUTAJ

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.