Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego i Światowego Dnia Sybiraka

Uroczystą mszą św. w Kościele pw. św. Jadwigi w Dębicy rozpoczęły się tegoroczne obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego. Przedstawiciele lokalnych samorządów złożyli wiązanki kwiatów pod tablicą pamiątkową znajdującą się na budynku Miejskiego Zarządu Oświaty.


Kwiaty złożono dziś także na symbolicznym grobie Sybiraków na Cmentarzu Wojskowym w Dębicy, aby uczcić przypadający na 17. września Światowy Dzień Sybiraka.

Fot. Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.