Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Opuszczony zakład „Igloopol” cmentarz pojazdów, obrabiarki, bogate wyposażenie – zobacz niesmowity film na kanale Urbex PKR

Opuszczone biura, zdewastowane samochody, stare wagi rodem z PRL-u i worki kwasu cytrynowego z terminem ważności do 2003. A wszystko to w opuszczonych budynkach dawnego zakładu wchodzącego w skład nieistniejącego już Kombinatu Rolno Przemysłowego „Igloopol”. Zobacz niezwykły film zamieszczony na kanale Urbex PKR.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.