Julia Krystek – stypendystka Miasta Dębica

Julia Krystek –  trenuje taniec towarzyski w Klubie Tańca Towarzyskiego „Złota Para” w Dębicy, razem z partnerem tanecznym Julianem Żabickim

zdobyli pierwsze miejsca w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego: DŻET, GASIEK, ROYAL CUP WIELICZKA, zdobyli tytuł Mistrza Okręgu  Podkarpackiego, zajęli trzecie miejsce w Podkarpackim

Festiwalu Tańca GRAND PRIX POLSKI PTT oraz w Podkarpackim Festiwalu Tańca AKSEL-RESOVIA, PÓŁFINALIŚCI Mistrzostw Polski PTT Dzieci Starszych.

Julia jest stypendystką Miasta Dębica z zakresu twórczości artystycznej i upowszechniania kultury.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.