Previous
Next
Previous
Next

Oskar Baniak – stypendysta Miasta Dębica

Oskar Baniak – zawodnik DAP Dębica, w 2019 roku wraz z drużyną wygrał turniej Costa Brava Cup w Hiszpanii, Mistrz Województwa Podkarpackiego U-14, Mistrz Województw Podkarpackiego w Juniorach młodszych,

uczestnik kadry Województwa Podkarpackiego rocznika 2005, testowany przez warszawką Legię oraz Koronę Kielce, uczestnik wielu turniejów międzynarodowych i ogólnopolskich.

Oskar jest stypendystą Miasta Dębica za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu.

O Oskarze i jego bracie Oliwierze pisaliśmy tutaj: Bracia – Oskar i Oliwier Baniak najlepszymi sportowcami Igrzysk Dzieci i Młodzieży

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.