Pijany i bez prawa jazdy kierował peugeotem

Ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący peugeotem, którego wczoraj do kontroli drogowej zatrzymali policjanci. 25-letni mieszkaniec miejscowości Gumniska odpowie przed sądem, nie tylko za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 17 w Dębicy. Kierujący peugeotem zwrócił uwagę policjantów niebezpiecznym manewrem na skrzyżowaniu. Policjanci zawrócili za pojazadem. Mężczyzna na widok radiowozu wyraźnie przyśpieszył. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli na ulicy Staszica. Samochodem kierował 25-letni mieszkaniec miejscowości Gumniska. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto jak się okazało, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie bez prawa jazdy 25-latek odpowie teraz przed sądem.  

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.