Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Zmarł Adam Kapusta. Miał 64 lata.

– Z przykrością informujemy, że dziś odeszła od Nas na wieczny spoczynek najważniejsza osoba w klubie. Człowiek który dbał o boiska i budynek, prawdziwy gospodarz którego pasją była sumiennie wykonywana praca. Pan Adam Kapusta miał 64 lata, zmarł w miejscu które kochał i któremu oddawał się w zupełności przez wiele lat.Pozostanie w pamięci na zawsze.W imieniu, zarządu, zawodników i sympatyków Legionu, rodzinie i bliskim przekazujemy ogromne wyrazy współczucia – piszą członkowie klubu KS Legion Pilzno na swoim profilu FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.