Po dawnej świetności tego dworu pozostały tylko wspomnienia

Takie wyjątkowe ujęcie miejsca i budynków znajdujących się na terenie powiatu dębickiego przesłała do nas nasza Czytelniczka. 

Zdjęcie pochodzi z początku XX wieku. Nawet jego format jest nietypowy. Obiekt, dziś już trudny do rozpoznania w tej fotografii był już prezentowany na naszych łamach.

Dziś patrząc na to zdjęcie  trudno go rozpoznać. Za przesłanie zdjęcia pięknie dziękujemy Pani Justynie Jabłońskiej, która jak nam przekazała znalazła to zdjęcie po naszej publikacji na temat tego obiektu w rodzinnym albumie swoich pradziadków.

Kto rozpoznaje co to za budynek ?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.