Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Prezent na chrzest. Podpowiadamy, w jaki sposób wybrać kreatywny i oryginalny upominek

Chrzest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny oraz dziecka, które kilka miesięcy wcześniej przyszło na świat. Zgodnie z obowiązującą w Polsce tradycją, maluszka należy godnie przywitać. Rynek prezentów z takiej okazji jest mocno rozbudowany, a z roku na rok pojawia się coraz więcej alternatyw upominkowych. Chcesz wręczyć wyjątkowy podarek z okazji chrztu? Ten poradnik pomoże Ci w rozwiązaniu problemu, jakim jest wybór odpowiedniego prezentu.

Obrazki srebrne, łańcuszki, różańce… Postaw na tradycyjne upominki wykonane ze srebra!

Każde wydarzenie kościelne w życiu młodego bądź dorosłego człowieka to doskonała okazja do wręczenia oryginalnego prezentu. Dla małego dziecka chrzest jest pierwszym sakralnym świętem. Bierzesz w nim aktywny udział? Musisz zadbać o kreatywny upominek. Taki z pewnością będzie przez lata wywoływał uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej. Puść wodzę fantazji i postaw na tradycyjne rozwiązania. W dobie gotówkowych czy elektronicznych prezentów świetnie sprawdzi się odejście od takiego trendu. Obrazki srebrne na chrzest proponowane przez salon jubilerski Azur to podarek, który doskonale oddaje charakter tego sakralnego wydarzenia. Największą popularnością od wielu lat cieszą się motywy ukazujące Anioła Stróża, który pełni rolę osobistej ochrony dziecka przed wszelakim złem. Dużą zaletą prezentu tego typu jest możliwość wykonania dowolnego napisu, dzięki czemu obrazek jest spersonalizowany pod dziecko. To tylko podniesie sentymentalną wartość pamiątki. Pozostając w temacie srebra – kolejnym ciekawym wyborem okazują się być zawieszki lub drobne celebrytki z okolicznościowym medalionem. Co prawda taki prezent będzie użyteczny dla dziecka dopiero po kilku latach, jednak z łańcuszkami otrzymanymi podczas chrztu bardzo często można spotkać się u dorosłych ludzi, co tylko potwierdza trafność wyboru takiego prezentu. Do tradycyjnych podarków z okazji chrztu świętego można zaliczyć również spersonalizowane różańce.

Po pierwsze personalizacja. Zadbaj o to, aby Twój prezent z okazji chrztu był wyjątkowy

Branża prezentów z okazji chrztu, podobnie jak pozostałe segmenty upominków, w ostatnich latach mocno ewoluowała. Tradycyjne podarki, takie jak obrazki srebrne czy choćby celebrytki są ledwie kroplą w morzu pamiątek. Czujne oko osoby wybierającej prezent zauważy, że sporą popularnością cieszą się przedmioty spersonalizowane, które zawierają przeważnie imię chrzczonego maluszka. Można je umieścić dosłownie wszędzie! Na książce, fotoalbumie upamiętniającym ten wyjątkowy dzień. Specjalne nadruki pojawiają się również na odzieży oraz innych akcesoriach dla dziecka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.