Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Super Sprint o Puchar Wójta Gminy Jodłowa

W dniu 20 września 2020r. odbył się Super Sprint o Puchar Wójta Gminy Jodłowa. Była to  3 runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super Sprincie 2020.

Załogi sportowe miały do dyspozycji słynny już odcinek Jodłowa – Maślakowice – Dzwonowa, tym razem przejazd odbył się w odwrotnym kierunku niż w 2012 roku ze startem w Jodłowej. Impreza składała się z 5 przejazdów: 2 zapoznawczych i 3 przejazdów na odcinku ok. 2 km z pomiarem czasu wliczanych do klasyfikacji imprezy.

Organizatorem był Automobilklub „Stomil” w Dębicy. Rajd samochodowy zabezpieczała OSP Jodłowa.

Impreza zakończyła się uroczystym rozdaniem pucharów najlepszym zawodnikom.

Źródło: UG Jodłowa

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.