Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wiktoria Niedbalec – stypendystka Miasta Dębicy

Wiktoria Niedbalec – reprezentuje Szkołę Tańca i Ruchu „SOUL DANCE”, w 2019 roku zdobyła pierwsze miejsce Soul Dance Juniorzy w duecie podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca Nowoczesnego „Freestyle Dance” w Nysie, zajęła pierwsze miejsca w kategorii Show Dance Formation i Show Dance Group w Krajowych Mistrzostwach IDO  SHOW DANCE, zajęła pierwsze miejsce podczas Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza oraz Mistrzostw Polski Federacji WADF. Od wielu lat uczestniczka turniejów międzynarodowych i ogólnopolskich.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.