Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Hanna Biela – stypendystka Miasta Dębica

Hanna Biela – zawodniczka Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego, w 2019 roku zdobyła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Tradycyjnym Karate we Wrocławiu, zajęła trzecie miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zamościu, zajęła drugie miejsce w Pucharze Lubelszczyzny 2019, zdobyła trzecie miejsce indywidualnie i drużynowo w Wiosennym Turnieju o Puchar Burmistrza Oleśnicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.