Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zobacz jak powstawał mural upamiętniający Edwarda Brzostowskiego – FILM

Kilkadziesiąt godzin trwały prace przy malowaniu na ścianie bloku przy ul. 3 Maja na Osiedlu Słoneczne muralu poświęconego twórcy Igloopolu i tego osiedla Edwardowi Brzostowskiemu. Zobacz jak wyglądała praca artystów i co mówili o tworzeniu tego muralu.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/628908381319220/

Przeczytaj także:

Na osiedlu Słoneczne powstaje mural poświęcony Edwardowi Brzostowskiemu

Mural z Edwardem Brzostowskim i Osiedlem Słoneczne prawie gotowy !

Brzostowski, Lazarowicz, Pilecki, Franczak, Ciepliński, Strzelcy Konni – dębickie murale z lotu ptaka

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.