Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„A” znów na podium

Alicja Wojnarowska za monodram „A” otrzymała II miejsce podczas 41. Edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatru Młodych Dziatwa 2020 organizowanego przez Bałucki Ośrodek Kultury. 

Była to wyjątkowa edycja prestiżowego, ogólnopolskiego festiwalu teatrów dziecięcych i młodzieżowych. W związku z obecną sytuacją przesłuchania konkursowe odbywały się online.

Finaliści konkursu wybrani poprzez eliminacje za pomocą nagrań, prezentowali swoje przedstawienia transmitując je na żywo z własnych placówek. Było to nie tylko wyzwanie artystyczne, ale i techniczne, dlatego tym bardziej serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu. 

źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.