Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Słuchowisko „Dziennik wojenny” Michała Andruka dziś o 21.00 w radiowej Jedynce

Dzisiaj, 18 października o godzinie 21:00 w radiowej Jedynce swoją premierę będzie miało słuchowisko Michała Andruka pt. „Dziennik wojenny” w adaptacji Marty Rebzdy i reżyserii Waldemara Modestowicza.

Słuchowisko „Dziennik wojenny” powstało w Teatrze Polskiego Radia na podstawie scenariusza Michała Andruka, nagrodzonego trzecią nagrodą w konkursie ogłoszonym przez Polskie Radio z okazji setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej. Bohaterem słuchowiska jest rotmistrz Białobłocki, wojskowy i poeta, prowadzący tytułowy „dziennik wojenny”.

Więcej informacji TUTAJ

https://www.facebook.com/TeatrPR/posts/811192956313852

Przeczytaj także: Michał Andruk z Dębicy laureatem konkursu na scenariusz słuchowiska o Bitwie Warszawskiej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.