Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębica w czerwonej strefie? To niewykluczone.

Jeśli dynamika zachorowań na koronawirusa w naszym powiecie utrzyma się na dotychczasowym poziomie, Dębica i cały powiat mają szansę znaleźć się w czerwonej strefie.

Dyskusja nad nową listą powiatów które trafią do strefy zółtej lub czerwonej trwa właśnie w Warszawie. Powiat dębicki przoduje w liczbie zakażeń, a nowe ogniska pojawiają się w coraz to innych miejscach. W ostatnich dniach osoby zakażone wirusem zdiagnozowano w Urzędzie Gminy Czarna, Starostwie Powiatowym oraz dębickim szpitalu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.