Dębickie kino znów działa. Zapraszamy na seanse filmowe do „Śnieżki”

Dębickie kino wznowiło działalność w Domu Kultury „Śnieżka” przy ulicy Bojanowskiego 18. Oficjalnego otwarcia dokonali burmistrz miasta Mariusz Szewczyk wraz z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury Janem Borkiem. Zaproszeni goście obejrzeli film dokumentalny „Wojtyła. Śledztwo” w reżyserii José Marí Zavala, wpisujący się w obchody setnej rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II.

Nowe kino będzie działać w komfortowej sali widowiskowo-kinowej, oddanej przed rokiem do użytku po gruntownym remoncie. To nie tylko wygodne fotele i klimatyzacja, ale przede wszystkim świetna jakość dźwięku oraz cyfrowy obraz 3D i 4K.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.