Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Walc Barbary” z serialu „Noce i dnie” w przepięknym wykonaniu grupy Bohemia Trio. Muzycy zagrali nad zalewem w Mokrzcu

Nad zalewem w Mokrzcu wybrzmiał „Walc Barbary”. Utwór ze ścieżki dźwiękowej z filmu „Noce i dnie” został zaprezentowany przez Bohema Trio.

-W tym tygodniu minęła 45. rocznica premiery jednego z najbardziej utytułowanego polskiego filmu w historii. „Noce i dnie” na podstawie powieści Marii Dąbrowskiej podbiły serca kinomanów na całym świecie. Ścieżka dźwiękowa do tego dzieła, autorstwa Waldemara Kazaneckiego, zabrzmiała w naszej aranżacji nad uroczym jeziorem w Mokrzcu – mówią muzycy.

Teledysk nagrany na zalewem w Mokrzcu można obejrzeć pod tym linkiem

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.